Χρησιμοποιούμε cookies ώστε η τοποθεσία μας να λειτουργεί σωστά, να εξατομικεύουμε περιεχόμενο και διαφημίσεις, να παρέχουμε λειτουργίες μέσων κοινωνικής δικτύωσης και να αναλύουμε την κυκλοφορία μας. Επίσης, κοινοποιούμε πληροφορίες σχετικά με την από μέρους σας χρήση της τοποθεσίας μας στους συνεργάτες μέσων κοινωνικής δικτύωσης, διαφημίσεων και ανάλυσης. Διαβάστε την Πολιτική Cookies.
Ενημέρωση της Σχολής Ξεναγών Θεσσαλονίκης
05.07.2006
Πραγματοποιήθηκε ενημέρωση της Σχολής Ξεναγών Θεσσαλονίκης για το εκπαιδευτικό πρόγραμμα του Μουσείου από τις υπαλλήλους του Μουσείου κα Ε. Φουρλίγκα και κα Ε. Βεροπουλίδου. Στη συνέχεια πραγματοποιήθηκε ξενάγηση στις αίθουσες από τον κ. Ι. Μότσιανο. Αμφιθέατρο “Μελίνα Μερκούρη”.