Χρησιμοποιούμε cookies ώστε η τοποθεσία μας να λειτουργεί σωστά, να εξατομικεύουμε περιεχόμενο και διαφημίσεις, να παρέχουμε λειτουργίες μέσων κοινωνικής δικτύωσης και να αναλύουμε την κυκλοφορία μας. Επίσης, κοινοποιούμε πληροφορίες σχετικά με την από μέρους σας χρήση της τοποθεσίας μας στους συνεργάτες μέσων κοινωνικής δικτύωσης, διαφημίσεων και ανάλυσης. Διαβάστε την Πολιτική Cookies.
Ημερίδα με θέμα “Το Σήμερα και το Αύριο της Ελληνικής Βιομηχανίας Γάλακτος”
29.09.2012
Παραχώρηση αμφιθεάτρου “Μελίνα Μερκούρη” του Μουσείου για την ημερίδα με θέμα “Το Σήμερα και το Αύριο της Ελληνικής Βιομηχανίας Γάλακτος”. Ένωση Παραγωγών Γαλακτοκομικών Προϊόντων Μακεδονίας